Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zachodniej

Białystok, Nowe Miasto 470 000,00PLN

Rodzaj: Sprzedaż

Polecam Państwu czteropokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami - 102 m2 w dwóch poziomach( 90m2- bez skosów), usytuowane  na trzecim i czwartym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Zachodniej.  Na pierwszej kondygnacji znajduje się kuchnia z jadalnią, salon, korytarz i toaleta z pralnią i miejscem gospodarczym. W założeniu dewelopera obecna kuchnia połączona z jadalnią -stanowiły dwa odrębne pomieszczenia. Dzisiejszy układ funkcjonalny daje możliwość powrotu do stanu pierwotnego.  Na drugą kondygnację prowadzą schody wykonane z litego dębu. Znajdują się tu - dwie sypialnie, pomieszczenie garderoby, korytarz i łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Jeden z pokoi ma wyjście na przestronny taras o powierzchni 29 m2. Taras  umiejscowiony jest na dachu i osłonięty naturalną zielenią, stwarza możliwość swobodnego odpoczynku.  Pełne umeblowanie tarasu zawarte jest w cenie sprzedaży. 
Mieszkanie jest po gruntownym, niedawnym remoncie, nowocześnie zaaranżowane i przygotowane do zamieszkania.
W ofercie mieszkania zawarta jest zabudowa kuchenna z wszystkimi sprzętami - meble kuchenne drewniane; pełne wyposażenie łazienek, tj. sanitariaty i meble; zabudowa garderoby i korytarza, wyposażenie tarasu.
Budynek  zlokalizowane jest na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Zachodniej z bliskim dostępem do licznych sklepów, pizzerii i kafejek (Biedronka, Lidl, Savona, Domino's), dwóch przystanków autobusowych, uczelni (Politechniki  Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku, Akademii Muzycznej ), szkół i przedszkoli. Na osiedlu znajdują się liczne place zabaw i tereny rekreacyjne.

Czynsz- 400zł .

 

Powierzchnia 102m2
Piętro 3
Ilość pokoi 4
Lokalizacja Białystok, Nowe Miasto
Inne informacje
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo